Adres

Hacı Yusuf Mescit Mah. Marsan San. Sitesi Ehlibeyt Sok. No : 31 Karatay / KONYA

Telefon

0 507 741 75 75

E-Posta

bilgi@mirackepenk.com

Konya Kepenk

Konya otomatik kepenk sistemleri için firmamız size sektörün önde gelen hizmetini sağlar! Konya’da otomatik kapı ve kepenk sistemleri alanında üretim, montaj ve servis imkanlarımızdan uygun fiyatlarla yararlanmanız mümkündür. Konya otomatik kepenk sistemlerimiz ile mekanlarınız da şık, estetik bir görünüm yaratabilirsiniz. Ayrıca manuel kepenk sistemlerine göre otomatik kepenkler çok daha kullanışlıdırlar.

Konya Kepenk Çeşitlerimiz Nelerdir?

Konya otomatik kepenk çeşitlerimiz ile mekana ve ihtiyaca göre tercihte bulunabilirsiniz. Her kepenk sisteminin farklı bir görüntüsü ve özelliği bulunmaktadır. Garaj kapısı, dükkanlar ve korunması gereken farklı yerlerde kullanabileceğiniz en uygun kepenk sistemi değişebilmektedir.

Konya otomatik kapı ve kepenk sistemleri için firmamızdan destek alabilirsiniz. Bünyemizde sunduğumuz kepenk çeşitlerimiz ise şunlardır:

 • Galvaniz çelik otomatik kepenk
 • Alüminyum kepenk
 • Çelik palet kepenk
 • Manuel kepenk
 • Saç kepenk

Her bir kepenk çeşidimizi üst düzey kalitede üretiyor ve satışa sunuyoruz. Kullandığımız hammadde ise oldukça sağlam ve iyidir. Yüksek derecede güvenlik ve fonksiyonellik için Konya kepenk firmamızı tercih edebilirsiniz.

Estetik Kepenk Sistemleri ile Mekanlarınız Güzel Görünsün!

Kepenk çeşitlerimizde estetik görüntüye önem vermekteyiz. Bunun için her zaman sektördeki yenilikleri takip ediyor ve modern bir çizgide üretim yapmayı tercih ediyoruz. Hemen hemen her kepenk çeşidimiz de güzel bir görünüm sağlanabilmektedir. Mekana uygunluk ve uyumluluk da her zaman için ön plandadır!

Mekan dokusuna ve görüntüsüne uyumlu bir kepenk sistemi tercih edilmelidir. Estetik görünümün güzel olması bir mekanın kalitesini daha iyi gösterecektir. Güvenli ve fonksiyonel olmasının yanı sıra müşterilerimiz bu açıdan da en iyisini satın almak istemektedirler.

Konya otomatik kepenk firmamız her zaman en yeni, modern ve şık kepenkleri müşterilerin önüne getirmektedir. Tercihte bulunurken satış danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Profesyonel İşçilik ile Sağlam ve Şık Kepenekler!

Konya otomatik kepenk firmamızda üretim yapılmaktadır. Montaj ve servis hizmetlerini de sunan ekibimize her zaman için alanında tecrübeli ve eğitimli kişiler tercih edilmektedir. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren, profesyonel kadromuzun işçiliği son derece kalitelidir. Konya’da en önde gelen işçilik hizmeti firmamız tarafından verilmektedir!

Usta ve profesyonel işçilik kendini her açıdan belli eder! Kepenklerin duruşu, görüntüsü ve montajı çok iyi bir şekilde yapılmaktadır. Kalitesi hem dokunduğunuzda hem de ürüne baktığınızda belli olmaktadır. Güvenlik konusunda üst düzey bir işlevsellik söz konusudur.

Konya Kepenk Sistemlerimiz Çok Fonksiyonel!

Hizmet ve ürün kalitemizden asla ödün vermeyen bir ekibiz! Konya otomatik kepenk sistemleri şirketimiz kepenk çeşitlerini son derece fonksiyonel olarak üretirler; servislerini ve montajlarını gerçekleştirirler.

Konya otomatik kepenk sistemlerimizi kullandığınızda şu faydaları göreceksiniz:

 • Otomatik kumanda sayesinde kolay kullanım
 • Mekanları rahatça izole edebilmek ve enerji tasarrufu yapmak
 • Hava koşullarına karşı koruma sağlamak
 • Yüksek dayanıklılık ve yalıtım imkanına sahip olmak
 • Villalar, dükkanlar, apartmanlar, garajlar vb. birçok mekanda güvenliği üst düzeyde sağlamak
 • Patlayıcı madde, olası darbeler için önlem almak
 • Şifreli panel kullanımı ve buna bağlı daha güvenli bir sistem oluşturma
 • Elektrik kesilirse manuel kullanım alternatifine sahip olma

Görüldüğü gibi kepenk sistemlerimiz ile birçok avantaj elde edebilirsiniz!

Kepenk Sistemlerimiz ile En Üst Düzeyde Güvenlik!

Konya otomatik kepenk hizmetimizde güvenlik her zaman için ön plandadır! Kepenklerimiz çok sağlam ve dayanıklı olarak üretilmektedirler. Kepenk çeşitlerimizin hepsi en iyi tasarımla üretilmektedirler. Müşteri danışmanlarımızla iletişime geçerek mekanınız için ve yapı özellikleri olarak hangisinin ne seviyede güvenli olduğunu öğrenebilirsiniz.

Yeni ve modern kepenkler ile güvenlik manuele kıyasla birçok açıdan daha avantajlıdır. Güvenlik de buna bağlı olarak daha yüksek şekilde sağlanabilmektedir.

Her iş yeri için ve korunması gereken tüm mekanlara özel farklı kepenk çeşitlerimiz ile güvenliğinizi sağlıyoruz!

Modern ve Yenilikçi Çizgide En İyisi için Hizmet!

Konya şehrine hizmet veren firmamız her zaman için sektördeki yenilikleri yakından takip eder ve modern üretimler gerçekleştirmeye büyük özen gösterir. Gelişen teknolojinin verdiği imkanları en iyi şekilde kullanmaya çalışan bir ekibiz. Eskimiş yöntemler, tasarımlar bizim firmamız için uygun değildir.

Kepenk çeşitlerimizde de bu yenilikçi çizgiyi hem estetik hem de kullanım özellikleri bakımından bulmanız mümkündür. Müşterilerimize en iyisini vermek için sürekli gelişim ilkesini benimsemekteyiz!

Satış ve Sonrasında Her Zaman Müşteri Odaklı Çalışıyoruz!

Konya otomatik kepenk firmamızda müşteri memnuniyeti hep ön planda gelmektedir! Sizin ihtiyaçlarınıza en uygun olacak şekilde üretim yapmak, servis ve montaj hizmetinin kalitesine büyük önem vermek bizim için prensiptir!

Müşteri odaklı çalışmamız sadece satış ve hizmet anı için geçerli olmamaktadır. Satış öncesi ve özellikle sonrasında da ihtiyaç duyduğunuz anda bizden destek alabileceksiniz.

Satış esnasında danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Mekanınıza ve ihtiyacınıza en uygun ürünü bulmak için tecrübeli ekibimize danışmanız mümkündür. Tüm bilgileri detaylıca öğrenebilir, aklınıza takılan her soruya en iyi biçimde cevap alabilirsiniz.

Satış sonrasında da ekibimiz aynı özeni müşterilerimize göstermektedir. Yedek parça temini, montaj, teknik sorunlar vb. için istediğiniz zaman iletişime geçebilir; hızlıca çözüme ulaşabilirsiniz.

Hızlı ve Kaliteli Montaj-Servis Hizmeti: Üretimde oldukça başarılı olan ve müşterilerinden olumlu yorumlar alan firmamız kepenklerin montajında ve servis hizmetlerinde de sektörün öncülerindendir. 7/24 çağrı ve mail ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Çok Uygun Fiyatlarla Kaliteli Hizmet !

Otomatik kapı ve kepenk sistemlerinde faaliyet gösteren firmamız sektörde çok uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır. Konya kepenk olarak üst düzey ve belirgin kalitedeki ürün/hizmetlerimiz için fiyatlar çok ekonomik!  Hem mekanlarınızı en iyi biçimde koruyacak hem şık bir görünüm ve fonksiyonellik sağlayacak olan hizmetimizden siz de yararlanabilirsiniz.

%100 müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, bütçeniz için de avantajlı fırsatlardan kaçınmıyor. Sektördeki en iyi fiyatları bizden alabilirsiniz! Kepenk ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin, bu imkanları değerlendirin!