Adres

Hacı Yusuf Mescit Mah. Marsan San. Sitesi Ehlibeyt Sok. No : 31 Karatay / KONYA

Telefon

0 507 741 75 75

E-Posta

bilgi@mirackepenk.com

Otomatik Kapı Kumandaları

Miraç Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri bünyesinde bir çok marka kumanda temin edebilirsiniz

FAAC -GENİUS- BFT -NİCE-WHİTE ROSE – AKILLI KUMANDALAR

Günümüzde hayatı kolaylaştıran sistemlerin başında uzaktan kumanda sistemleri ve otomasyon sistemleri yer almaktadır. Bu otomasyon sistemlerini çalışmasını sağlayan yani otomasyon anahtarı yada otomatik kapı anahtarları da dediğimiz sistemin açılıp kapanmasını sağlayan uzaktan kumandalar çok çeşitli olup bu kumandaların kopyalanmasında marka ve modele göre değişiklik göstermektedir. Her kumanda aynı metot ile kopyalanamaz ve uzaktan kumandalar kendi arasında değişik frekans ve özelliklere sahiptir.

Bu uzaktan kumandaların kopyalanma şekilleri kumandanın yapısına göre kimileri basit kopyalama metodu ile kopyalama, kimileri kumanda kopyalama cihazları ile kopyalama kimileri de hazır orijinal dolu kumandaları alıcı cihaz başında alıcıya tanıtılarak kopyalaması yapılmaktadır. Kumanda kopyalaması yapmadan önce uzaktan kumandaya bire bir eş olan bir kumanda seçilmesi gereklidir.

Biz Garanti kapı sistemleri olarak uzaktan kumanda kopyalama ve kumanda satışı da yapmaktayız. Müşterilerimizin kumandalarına göre gerekli kumandaların seçimi yapılarak kumanda kopyalamasını kimi zaman iş yerimizde kimi zaman kumandanın özelliğine göre garaj başında alıcı cihaz üzerinden kumanda tanıtması yapıyoruz.

Otomasyon sistemleri olarak; garaj kumandası, kepenk kumandası, kollu bariyer kumandası, mantar bariyer kumandaları, otomatik kapı kumandası, bahçe kapısı kumandaları, otopark kumandası ve alarm kumandaları ile oto anahtar kumandaları dır.

Kopyalamasını yaptığımız uzaktan kumanda markalarından bazıları ise; bir çok sistemin uzaktan kumandaları, alarm kumandası, sonradan takılan araç kumandaları, orijinal oto anahtar kumandası, nice kumanda, nice smilo kumanda, nice flors kumanda, bft kumanda, bft mitto 2M kumanda, nees kumanda tek buton, 2 buton 3 buton ness uzaktan kumanda çeşitleri, elero kumanda, ditec kumanda, ditec gol4 kumanda, desi kumanda, scorpion kumanda, scorpion 2 switch 10 switch model kumandalar, allmatic kumanda, remco kumanda ve markalarını sayamadığımız birçok uzaktan kumanda modelleridir.

Uzaktan kumanda kopyalama işlemleri tüm otomasyon sistemlerinde farklı olabilmektedir. Firmamıza gelen müşterilerimizin kumandaları kumanda kopyalama cihazları ile ölçüm yapılarak kodlama yoluna gidilir. Belli başlı markalar için orijinal kumandalar ile kopyalama yapmakta olup markası ne olursa olsun birçok markanın uzaktan kumandalarının kopyalamasını yapmaktayız.  Uzaktan kumanda kopyalaması nasıl yapılır dediğinizde kumandanın özelliğini bilmemiz kumandanın roling yada yarı roling olup olmadığını bilmek gereklidir. Bu konuda firmamıza uğrayarak uzaktan kumanda kopyalama bilir yada orijinal kumandanızın yedeğini firmamızdan temin edebilirsiniz.

Konya da kumanda kopyalama merkezi.Kumanda pili yenileme hizmetimiz de vardır.