Adres

Hacı Yusuf Mescit Mah. Marsan San. Sitesi Ehlibeyt Sok. No : 31 Karatay / KONYA

Telefon

0 507 741 75 75

E-Posta

bilgi@mirackepenk.com

Kanatlı Kapı Motorları

Kanatlı 90 Derece Kapı Motorları

Kanatlı kapı motoru G-Bat Model Versiyonları, Dairesel Açılır Kapıların otomasyonunda, çok uzun yıllar kullanılmakta olan güvenilir,ekonomik, elektromekanik pistonlu tip motorlardır ; tek kanadı 4 metreye kadar olan kapılarda uygulanabilir.

Konya Kanatlı kapı motoru
Kompakt, zarif tasarım, çok amaçlı basit kurulum. Boyutları açısından, geniş kolonlar üzerinde kullanımı olanaklı kılan yüksek bir esneklik sağlar.çift yönlü motoru sayesinde elektro mekanik kapatma cihazlarının kurulmasına gerek kalmaz.güç kesintisi durumunda anahtar korumalı boşa alma tek başına çevrilmesi kapının elle çalışmasını mümkün kılar.Hareket sınırlama durdurma ve yavaşlamayı kontrol etme tertibatı

ile birlikte maksimium emniyet için (eğer mevcutsa hareket sınırlama aparatları için 24 volt güç kaynağı gerekir. Yere yakın kurulumu(alçak kurulum) mümkün kılan yatay kablo geçişi mevcuttur. Gatecoder engel tespit cihazı ile birlikte kullanılmak için tasarlanmıştır.

Konya menteşeli kapı motoru 

Konfor;

Aracınızdan inmeden uzaktan kumanda, kart okuyucu, plaka okuyucu, veya ogs sistemi ile kontrol etmeniz mümkündür.
Kapınızın otomasyonunu yaptırmadan önce mutlaka mekanik olarak kontrol edilmeli ve eksiklik ve tamiratları önceden yapılamalıdır.
Otomatik bahçe kapılarında özellikle kanatlı kapılarda göz önünde bulunduracağınız bir konuda mevcut kapıya gelen rüzgar yükü fazladır. Bahçe kapısı motorunuz takılmadan önce bu etkenler dikkate alınmalıdır ve ona uygun motor seçilmelidir.Özellikle üzeri tamamen kapalı kanatlı kapılarda bu konuya daha çok dikkat edilmelidir.
Kullanmakta olduğumuz Genius bahçe kapısı motorları orijinal italyan malıdır ve 2 yıl garantilidir. Ayrıca 10 yıl yedek parça bulunma garantisi vardır..

Özellik;

• Her türlü ihtiyaca uygun bir motor seçeneği
• Montaj kolaylığı sunar
• Her türlü kapı detayına uygun motor sistemi mevcuttur.

800 kg’a kadar ağır kapılara için model seçeneği mevcuttur

• 7 mt genişliğe kadar modeller mevcuttur.

• 24 Vdc akü ile çalışanmotor seçemekleri

Faac ve Genius kanatlı kapı motorları

Şu ana kadar 1 yorum

Konut Sistemleri – Garanti Otomatik Kapı SistemleriYayın tarihi 8:57 am - Kas 17, 2018

[…] Kategori Ankara Araç Tanıma Sistemi, Ankara Bahçe Kapı Modelleri, Ankara Bahçe Kapı Motorları, Ankara Çelik Kepenk, Ankara Doksan Derece Kapı Motorları, Ankara fotoselli kapı, Ankara Kartlı Geçiş Sistemleri, Ankara Kartlı Şifreli Kapı Sistemleri, Ankara Kayar Kapı Motorları, Ankara OGS sistemi, Ankara Otopark Geçiş Sistemleri, Ankara Otopark Giriş Sistemleri, Ankara Seksiyonel Garaj Kapısı, Ankara Site Otopark Sistemleri, Ankara Uçan Kapı Modelleri, Ankara Yana Kayar Kapı Motorları, endüstriyel kapi ankara, endüstriyel kapı, fotoselli kapi, fotoselli kapi sistemleri fiyati ankara, fotoselli kapı Ankara, garaj kapisi sistemleri ankara, Garaj Kapısı, garaj kapısı Ankara, garaj kapısı ankarada, Garanti otomasyon, Garanti otomatik kapı, kepenk tamiri ankara, kollu bariyer ankara, otomatik kapi sistemleri ankara, otomatik kapı, Otomatik kapı Ankara, otomatik kepenk ankara, seksiyonel kapi ankara Ankara Kollu Bariyer Sistemleri […]

Yorumlar kapalı.