Adres

Hacı Yusuf Mescit Mah. Marsan San. Sitesi Ehlibeyt Sok. No : 31 Karatay / KONYA

Telefon

0 507 741 75 75

E-Posta

bilgi@mirackepenk.com

Miraç Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri olarak Konya Karatay’da hizmet veren firmamız modern çizgisi ve yenilikçi yaklaşımıyla alanında fark yaratmış, marka değerini kısa sürede en üst seviyeye çıkararak bölgenin öncülerinden birisi olmuştur.

Konya otomatik kapı ve kepenk sektöründe firmamız üretim, montaj ve servis hizmetleriyle öne çıkmış, her geçen gün daha yüksek kalitede ürünleri müşterileriyle buluşturmuştur. Ürünlerimizin tamamı ham madde kalitesini en üst seviyede tutuyor. yılların getirdiği bilgi birikimi ve deneyim ile yenilikçi tasarımları birleştiriyoruz.

Misyonumuz müşterilerimizin bütün beklenti ve isteklerini dünya standartlarında karşılamak ve çalışanlarımızın mutluluğunu sağlayarak motivasyonunu arttırmaktır. Bu doğrultuda imalat, satış ve satış sonrası müşteri odaklı bir yaklaşım sergiliyoruz. Bütün bunlar da bize piyasada haklı bir saygınlık ve bilinirlik kazandırmıştır.

Otomatik kapı ve kepenk, otomatik kapı sistemleri, otomatik kepenk sistemleri, otomatik kapı montajı, otomatik kepenk montajı, garaj kapısı montajı, otomatik kapı tamiri, otomatik kepenk tamiri ve daha onlarca hizmeti firmamız bünyesinde bulabilirsiniz. Uygulamalarımızla yaşam alanlarınızı yeniden tasarlıyoruz.

Firma olarak otomatik kapı ve kepenk sistemlerinde önceliğimiz profesyonel işçilik, işlevsellik, estetik duruş ve uygun fiyattır. Son teknoloji cihazlarda tasarlayıp ürettiğimiz ürünlerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en doğru şekilde karşılık verebiliyor. Kolay kullanım sağlayan uygulamalarımız uygulandıkları alanda şık bir görüntü oluşturuyor, aykırılıklara izin vermiyor. Bütün uygulamalarımızda sektörün en uygun fiyatlı çözümlerini, kaliteden ödün vermeden, üretiyoruz.