Adres

Hacı Yusuf Mescit Mah. Marsan San. Sitesi Ehlibeyt Sok. No : 31 Karatay / KONYA

Telefon

0 507 741 75 75

E-Posta

bilgi@mirackepenk.com

Galvaniz Çelik Otomatik Kepenk

Galvaniz Çelik Otomatik Kepenk

Galvaniz çelik otomatik kepenk sistemleri size ve bu kepenk sistemlerini kullandığınız yerlerde, üstün koruma sağlarken aynı zaman da estetik ve hoş bir görünüm kazanmanıza da yardımcı olur.

Galvaniz Çelik Otomatik Kepenk Sistemleri KONYA – KARAMAN – AKSARAY

Günümüzde otomatik kepenk sistemleri çok sık kullanılmaktadır. Bunun nedeni standart olan eksi kepenklere göre hem daha estetik bir yapıya sahip olması hem de çok daha güvenilir olmasıdır. İki kepenk sistemi arasında çok büyük farklılıklar bulunmaktadır. Sitemizde bulunan galvaniz çelik otomatik kepenk güvenliğin ve estetiğin ön planda olduğu mekanlarda çok daha fazla tercih edilmektedir. Galvaniz çelik otomatik kepenk sistemleri sayesinde gözünüz arkada kalmayacak.

Galvaniz eritilmiş çinkonun içine daldırılan, bir demirin kaplanması işlemine denmektedir. Paslanmaya karşı yapılan bu uygulama ile tüm hava koşullarında kullanılacak olan metallerin ömrü de uzatılmış olur. Galvaniz kepenk sistemleri  ise 1.derece kalitede üretilmiş olan galvanizli çelik profillerden oluşmaktadır. Kullanım amacına ve kepenk ebatlarına göre istenilen profil seçimi yapılabilmektedir.

GALVANIZ KEPENK SISTEMLERI GÜVENILIRDIR

Galvaniz profillerin, arasında kullanılan kauçuk  fitiller sayesinde aşınma önlenir, ayrıca ses ve kısmi ısı izolasyonu sağlanır. Yazın çok aşırı sıcaktan koruyan bu ürün, kış aylarında da %25′ e kadar ısı yalıtımı sağlamaktadır. Alüminyum kepenk sistemlerine göre daha maliyetli olan galvaniz otomatik kepenk sistemleri ile yağmur, çamur, kar ve güneş gibi dış etkenler ve hava koşullarına karşı uzun ömürlü bir koruma sağlamaktadır. Özellikle hırsızlıklara karşı son derece koruma sağlayan bu kepenk sistemleri yanıcı ve patlayıcı maddelere karşı da oldukça dayanıklı olmaktadır.

Sert ve yabancı cisimlerin vereceği darbe ve hasarların önüne geçen bu kepenk sitemleri ile iş yeriniz ya da istediğiniz her yer çok daha güvende olacaktır. Ve bu sayede gözünüz arkada kalmayacaktır. Galvaniz otomatik kepenkler kullanılan yerleri, şiddetli rüzgarlardan korurken, tehlikeli ışınları ve güneş radyasyonunu da engellemektedir. Manuel ya da motorlu şekilde uygulama seçenekleri de bu kepenkler ile mevcuttur. Uzaktan kumanda veyahut buton modeli ile çalıştırılabilen galvaniz çelik otomatik kepenk sistemleri, el ile çalıştırılabilen aparatı aşağıda olduğundan elektrik kesintileri sırasında da kolay açılım sağlarlar.

İHTIYACINIZ OLAN HER ŞEY BU KEPENKTE BULUŞUYOR

Sitemizden görebileceğiniz galvaniz kepenk sistemleri size ve bu kepenkleri kullandığınız mekanlarınıza mükemmel bir koruma sağlarken aynı zaman da estetik ve hoş bir görünüm kazanmanıza da yardımcı olur. Kendi isteğinize göre tam kapalı ya da mikro delikli olarak seçebileceğiniz galvaniz çelik otomatik kepenk sistemlerinin, ayrıca düz ve çapraz örgülü çeşitlerini de sitemizden kolaylıkla seçebilirsiniz. Kapalı profiller ile dış etkenlerden ve tüm hava koşullarından (yağmur ,toz,rutubet) mekanınızı tam koruma sağlarken, üzerine istediğiniz şekilde reklam görselleri de yapabilmeniz mümkündür.

Mikro delikli profillerin üzerinde bulunan delikler sayesinde içeriden yeterli ışıklandırma yapılır ise vitrin görünümü rahatlıkla sağlanabilir. Özellikle havalandırmanın önemli olduğu her mekanda galvaniz çelik otomatik kepenk sistemleri kullanılabilir. Dış cephenize ve keyfinize göre istediğiniz RAL rengine de boyamanız mümkündür. Galvaniz çelik otomatik kepenk sistemleri aynı zamanda çabuk kirlenmez ve temizlik açısından da oldukça kolaylık sağlamaktadır.

SIZLER İÇIN HER ZAMAN KALITELI ÜRÜNLER SUNUYORUZ

Sitemizde anlattığımız tüm ürünleri kolaylıkla bulabilir ve ihtiyacınız doğrultusunda sizler de bu kepenk sistemlerine sahip olabilirsiniz. Sizler için her daim en güzel, kullanışlı ve kaliteli ürünleri sunmayı amaçlamaktayız. Günümüzde güvenlik açısından ciddi sorunlar yaşanması nedeni ile her iş yeri ya da korunması gereken her mekanda otomatik kepenkler kullanılmalıdır. Otomatik kepenkler eski standart kepenklerden çok farklıdır. Eski kepenkler elle açılarak kişiye zorluk sunarken otomatik kepenkler kumanda ile çalışmaktadır. Sizlerde mekanlarınızda estetik ve güvenliği aynı anda istiyorsanız sitemiz size yardımcı olacaktır.

Şu ana kadar 1 yorum

Konya Kepenk – Miraç Kepenk Otomatik Kapı SistemleriYayın tarihi 7:37 am - Tem 13, 2019

[…] Galvaniz Çelik Otomatik Kepenk […]

Yorumlar kapalı.